Zemin ve Temel Mühendisliğinin önemi, deprem bölgesi olan ülkemizde özellikle son yıllarda anlaşılmaya başlanmıştır. Bu bilinçlenme beraberinde yeni makineler ve yeni ekipmanlar ile yeni teknikler ve yöntemler getirmiştir. Bu sayede taşıma gücü düşük zeminler güçlendirilmiş, daha derinlere inilmek suretiyle yeni inşaat alanları üretilmiş ve bu inşaatlara daha güvenle başlanabilir olmuştur.

Tecrübenin son derece önemli olduğu bu sektöre yıllarını vermiş uzman kadromuz, 2006 yılında bu faaliyetlerine yeni bir boyut katarak ilk fore kazık makinesini almış, ekibini oluşturmuş ve çalışmalarına başlamıştır. Kısa zamanda birçok önemli projede yer almış ve buna paralel olarak ekip ve ekipmanlarını artırmıştır. Şu an faaliyet konusu ile ilgili her türlü projenin altına imza atacak konuma ulaşmıştır.

Güvenliği ön planda tutarak en uygun çözümleri bulmak, en yeni teknolojiler ile en kısa sürede uygulamak, kısaca sağlam zeminle projeleriniz arasında köprü olmak ve arkamızda iz bırakmak başlıca hedefimizdir.

 
  Ýstanbul Zemin. Tüm Haklarý Saklýdýr  
Türkçe Güncelleniyor... Zemin Mühendislik